Films in de Luifel
Om de week worden er mooie, bijzondere films gedraaid in de grote zaal van de Luifel.
Films met een ontroerend verhaal, een actueel thema of met bijvoorbeeld een levensverhaal van een bekende muzikant.
Na de film is er een lekkere en gezellige lunch aan lange tafels in de foyer.
Kosten film & lunch: € 13,50
Reserveren is verplicht, wacht niet te lang, want de film & lunch is snel vol: 023 – 548 38 28 of info@wijheemstede.nl.
De komende tijd zijn de volgende films te zien in de Luifel:
Donderdag 30 oktober om 10.30 uur
Land (2021) Drama
Wanneer Edee door verdriet overmand wordt wil ze eigenlijk niet meer leven.
Ze belooft haar zusje om er geen einde aan te maken. Dan laat ze haar oude leven achter zich en trekt zich terug in het bos in de Rocky Mountains en probeert in haar eentje te overleven. Als de winter invalt blijkt ze niet goed voorbereid op het door haarzelf opgelegde spartaanse leven in de wildernis.
Filmduur: 89 min.
Donderdag 13 november om 10.30 uur
Wonder (2017) Drama
‘Wonder’ vertelt het verhaal over een 10-jarig jongetje, August Pullman genaamd, met een zeldzame, aangeboren aangezichtsafwijking. Doordat August vele operaties heeft doorstaan, krijgt hij thuisonderwijs van zijn moeder. Samen met haar man Nate heeft ze het besluit genomen om hem echter naar een privéschool te sturen, maar niet iedereen is blij met mismaaktheid in hun midden.
Filmduur: 113 minuten.
Donderdag 27 november om 10.30 uur
De erfenis (2016) Documentaire
Je wordt ouder en ontdekt veel meer op je ouders te lijken dan je had gehoopt. Om te voorkomen dat hij de relatie met zijn dochter verliest, zoals hij de relatie met zijn vader verloor, gaat hoofdpersoon Daan van der Elsken de confrontatie met het verleden aan: met zijn vader, fotograaf en cineast Ed van der Elsken, op wie hij meer lijkt dan hem lief is. De zware depressies die Daan teisteren wijt hij aan zijn onverwerkte traumatische jeugd; een die door zijn vader is vastgelegd in talloze foto’s en meerdere films.
Filmduur: 85 minuten.
Donderdag 11 december om 10.30 uur
The sound of music (1965) Muziek drama
‘The happiest sound in all the world!’
De weduwnaar Kapitein Von Trapp leidt zijn huishouden nabij Salzburg zoals hij deed bij het schip dat hij ooit leidde. Dit verandert echter wanneer het nieuwe kindermeisje Maria, die mislukt is als non, arriveert. Ze danst door de heuvels en inspireert iedereen om te zingen en om schoonheid in de kleinste dingen te zien. Wanneer de kapitein een feestje organiseert om zijn nieuwe verloofde te introduceren weet Maria het zeker: een leven als non is niets voor haar. Ze trouwt met de kapitein, maar wanneer de Duitse overheersers de kapitein terug willen in militaire dienst komt het geluk in gevaar.
Filmduur: 174 minuten